مرکز پیشرفت صنعتی (CIP) یک مرکز تحقیقاتی سودآور است که به دنبال ایجاد یک انقلاب صنعتی جدید است. ما بر این باوریم که انسانها با استفاده از تکنولوژی برای بهبود سیاره در بسیاری از صنایع، معدن، تولید، کشاورزی، شیمی و انرژی، پتانسیل بی رویه برای بهبود حیات ما را دارند. هر فرد دارای پتانسیل برای زندگی طولانی تر، شادتر، سالم تر، امن تر، راحت تر، معنی دار تر و بیشتر از فرصت است.
کلید انقلاب صنعتی جدید یک فلسفه صنعتی جدید، یک سیاست صنعتی جدید و یک رویکرد جدید در ارتباطات است.
الکس اپستین، رئیس جمهور و موسس الکس اپستاین الکس اپستین فیلسوفی است که تفکر بزرگ و تفکر انسان دوستانه را در زمینه اختلافات صنعتی و محیطی می پذیرد. او در سال 2011 مرکز پیشرفت صنعتی (CIP)، موسسه مشاوره ای برای سودآوری و شرکت مشاوره ارتباطات، بر روی مسائل مربوط به انرژی و محیط زیست تمرکز کرد تا جایگزین مثبت و منفی برای جنبش سبز شود. اپستین نویسنده مسائل اخلاقی برای سوختهای فسیلی است (پنگوئن، 2014) که به عنوان متقاعد کننده ترین استدلال برای استفاده ما از زغال سنگ، نفت و گاز طبیعی به طور گسترده ای مورد ستایش قرار گرفته است. اپستین به طور عمومی درباره سازمان های حفاظت محیط زیست مانند 350.org، Greenpeace و Club Sierra بحث کرده است. اظهار داشت که صنعت باید به عنوان قهرمان محرمانه برای انرژی و آزادی تبدیل شود، اپشتاین به شرکت ها کمک می کند از استدلال اخلاقی خود برای خنثی کردن مهاجمان، غیرفعال شدن به طرفداران و تبدیل حامیان به قهرمانان کمک کند. او به عنوان "متفکر اصلی 2014" توسط گروه مک لافلین برای پرفروش ترین نیویورک تایمز نامزد مورد نظر اخلاقی برای سوختهای فسیلی نامگذاری شد. اپستین در چندین دانشگاه از جمله هاروارد، ییل، استنفورد و دوک و همچنین ده ها شرکت فورچون 500 سخنرانی می کند. او به طور عمومی با نمایندگان بسیاری از گروه های پیشرو در زمینه محافظت از محیط زیست، مانند 350.org، Greenpeace و Club Sierra بحث کرده است.
استیفن هان، رئیس تحقیقات Steffen Henne سرپرست تحقیق در مرکز پیشرفت صنعتی است. Henne اغلب "مردی پشت صحنه" کارهای منتشر شده CIP است که خود را بر روی طیف گسترده ای از مسائل مربوط به انرژی، صنعتی و محیط زیست مورد توجه قرار می دهد. الکس اپستین از Steffen در مورد اخلاقی سوخت فسیلی نوشت: "استفن هن، محقق اصلی ما در مرکز پیشرفت صنعتی، به من کمک کرد تا داده های با کیفیت بالا و وسیع را که من دنبال می کردم پیدا کنم. گستردگی دانش Steffen در مورد عمدۀ هر موضوع در این کتاب باور نکردنی است، همچون توانایی او در گرفتن اشتباهات. " او بومی آلمان است، جایی که او در حال حاضر ساکن است. اریک دنیس، دبیر، ارشد اریک دنیس، Ph.D.، فیزیک، در کالتچ، پرینستون و دانشگاه سانتا باربارا کالیفرنیا تحصیل کرد. کار فارغ التحصیل او نظریه رایانه های کوانتومی و شبیه سازی سیستم های کوانتومی را دربر گرفت. در حال گذر به امور مالی کمی، او مدل های مشتق شده را در صندوق های معاملاتی در Goldman Sachs، Morgan Stanley و Reinsurance سوئیس ساخته است، در آنجا او یک چارچوب مدل سازی یکپارچه و پیشرفته برای مشتقات اعتباری پرتفوی را پیشگام کرد. او در حال حاضر در مدیریت دارایی در یک شرکت بیمه عمده کار می کند. تجربه او در امور مالی، تکمیل شده توسط مطالعه مستقل از اقتصاد پولی، یک ترکیب منحصر به فرد از دانش و بینش نظری را برای ارزیابی مسائل اقتصاد کلان کنونی فراهم می کند. منافع او شامل سوالات برنامه ریزی مرکزی، بانکداری آزاد، استفاده و سوء استفاده از مدل های ریاضی و اصول علمی انرژی است.Center for Industrial Progress