محمدرضا سبکتکین پنجشنبه 23 آذر 1396 08:40 ق.ظ نظرات ()

شوروی در سال 1949 اولین سلاح هسته ای خود را منفجر کردند. چین برنامه های خود را برای بمب افکن های مخفی خود در سال گذشته اعلام کرد. اما هنوز سلاح های دیگری وجود دارد که بقیه جهان ندارد. سلاح هایی مانند MQ9 Reaper Drone، Laser Avenger و ربات MAARS از نیروهای ایالات متحده در هر میدان جنگی در سرتاسر جهان استفاده می کنند. بعضی از این سلاح ها برای چندین سال به طول انجامیده اما اخیرا اصلاح شده اند و برخی هنوز در تولید هستند.AA12

MQ9 Reaper Droneتولید شده توسط: سیستم های هوابرد عمومی اتمی (GA-ASI)

تاریخ انتشار: 2001

شخم زدن برای بیش از 10 سال بوده است، اما تا به امروز به طور عمده برای اطلاعات و شناسایی استفاده شده است.

امروزه اسکادران F-16 ها به ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین بدون سرنشین انتقال می یابد.

شکارچی بزرگترین هواپیمای بدون سرنشین در آرسنال ایالات متحده با طول بالایی 84 فوت، وزن بالابر 7000 پوند، ظرفیت بارگیری 3000 پوند و زمان پرواز 36 ساعت است.

هواپیمای بدون سرنشین به 52000 فوت می رسد و یک پلاک از بیش از دو مایل دور می کند. توانایی حمل بمب 500 پوند، هوا به زمین و موشک هوا به هوا، ناوگان UAV آماده است تا سهم شیر از پشتیبانی هوایی آمریکا را انجام دهد.

در ماه مارس سال 2011، نیروی هوایی آموزش بیشتری برای کارکردن ناوگان هواپیمای بدون سرنشین خود از سایر سیستم های سلاح در زرادخانه خود دارد.
تفنگ گاوس

گاهی اوقات به عنوان یک کویل شناخته می شود، تفنگ Gauss نوعی شتاب دهنده پرتابه است که شامل یک یا چند کوئیل به عنوان الکترومغناطیسی در یک پیکربندی یک موتور خطی است که یک پرتو فرومغناطیسی یا هدایت کننده را به سرعت بالا شتاب می دهد. کویلگن به طور کلی از یک یا چند کویل در امتداد یک بشکه تشکیل شده است، بنابراین مسیر پرتابه شتاب در امتداد محور مرکزی کویل قرار دارد. کویل ها در یک ترتیب دقیق به پایان می رسد و باعث می شود که پرتابه به سرعت در امتداد بشکه توسط نیروهای مغناطیسی شتاب شود. در حالی که یک مفهوم جدید نیست، اکثر اسلحه گاوس برای برنامه های کاربردی زمینه بسیار سنگین است و نیاز به یک منبع انرژی قوی تر از در حال حاضر در دسترس هستند تا آنها را برابر و یا بیش از سرعت های فعلی شلیک کنند. اگر این دو مشکل همراه با چند نفر دیگر حل شوند، تفنگ گاوس قادر به عبور از سرعتهای ریل گری است.
نتیجه تصویری برای ‪fallout gauss rifle 3d model‬‏