محمدرضا سبکتکین پنجشنبه 23 آذر 1396 12:14 ق.ظ نظرات ()

از مجازی به واقعیت

جهش سحرآمیز به شدت در حال کار کردن است تا به آن نقطه برسد. از زمان ساخت اولین نمونه اولیه خود در سال 2011، این شرکت همچنان به کاهش تکنولوژی خود ادامه داده است.

در حال حاضر آن را بر روی چیزی کوچکتر از داربست خسته کننده من استفاده می شود. در تظاهرات دیگری، با استفاده از سخت افزار بر روی سبد خرید، من می توانم در یک ربات پرواز کوچک steampunk، شخصیت از یک بازی تیرانداز اول به نام مهاجمان دکتر Grordbort،که سحر و جادو با Weta Workshop انجام می شود، که بسیاری از ویژه اثرات در فیلمهایهابیت . ربات می تواند انگشت خود را با دقت شگفت انگیز دنبال کند، درست بین کابین در دفتر سحر و جادو.

برای قضاوت از یک نگاه، من در یک نمونه اولیه طراحی قرار می گیرم - یک قطعه سختافزاری که به طور کامل غیرفعال می شود - به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد تکنولوژی خود را به یک جفت عینک آفتابی ورزشی تبدیل کند که به یک جعبه مربع متصل شده است که در جیب شما قرار می گیرد . تصویر تقریبا مشابه در یک نرم افزار ثبت اختراع Magic Leap در ماه ژانویه نشان می دهد که خیلی زیاد است. با این وجود، این شرکت مطمئن نیست ابویتز تایید می کند که هدست یک دستگاه پوشیدنی مانند یک عینک است، اما من باید دستش را تکان بدهم تا او موافقت کند که حتی از این اصطلاحات نادرست در رکورد استفاده کند.

ابویتز در ظاهر کوتاه خود در یک مرحله TEDx در سال 2012 مبهم بود. "چند گام ناخوشایند برای من؛ یک جهش سحر آمیز برای بشریت، "او از داخل فضول خود گفت.

روشن است که به دست آوردن تکنولوژی به شکل کوچک، بسیار سخت خواهد بود. کوچکترین سخت افزار نسخه ی نمایشی که من در سحر جادو دیده ام، هنوز نمی تواند تجربه ی واحدهای آزمایشی بزرگتر را نشان دهد. این پروژکتور شامل یک سیم سیاه و سفید است که کوچکتر از یک دانه از برنج و کانال های نور به سمت یک لنز از طریق یک لنز است. از طریق لنز از بین می رود، من یک نسخه سبز خام از همان هیولا مسلح چهارگانه را که پیشتر به نظر می رسید به نظر می رسید در اطراف کف دست من جاسوسی. علاوه بر بهبود وضوح واحدهای کوچکتر، سحر و جادو باید در سنسورها و نرم افزارهایی که چشم ها و انگشتان شما را دنبال می کند، وارد عمل شوند، بنابراین شما می توانید با موجودات مجازی خود کنترل و ارتباط برقرار کنید - که خودشان مجبور خواهند شد اشیاء زندگی واقعی را در هرچه به نظر می رسد انجام می شود.

این جایی است که نیم میلیارد دلار سرمایه گذاری سال گذشته وارد می شود. سحر جادو به عنوان دیوانگی استخدام می شود. این به دنبال مهندسان نرم افزار برای همه چیز از ردیابی چشم و تشخیص عنبیه به شاخه ای از هوش مصنوعی شناخته شده به عنوان یادگیری عمیق است. این نیاز به مهندسان نوری، طراحان بازی و دیگر افرادی است که رویاهای مجازی را برای نمایش در نظر می گیرند. به شما حس می کنم که جایی که ذهنشان ممکن است برود، من اسلحه های پرتو و طناب های جادویی را که در اطراف دفتر دیده می شد دیدم. به عنوان آینده گرای اصلی خود، سحر و جادو به استخدام نویسنده علمی تخیلی نیل استفنسون ، که در سال 1992 رمان برفی سقوط تصور یک دنیای مجازی به نام متاخر.

هیجان چنین رشد سریع در ستون درخشان سحرآمیز جادویی، جایی که مکان های رسمی دفتر مرکزی توسط صندلی های عشق و آرام با صندلی های زرد رنگ قرمز و صندلی های زرد مشخص می شوند، قابل ملاحظه است. کارکنان به شدت بازی ها، سنسورها و اسلحه های اشعه ای که در حال کار کردن هستند را توصیف می کنند.

با سرمایه گذاری عظیم در سال گذشته، علاقه به شرکت تشدید شده است. Abovitz می گوید: "ما از آنجا رفتیم" آیا کسی به این مسئله توجه دارد؟ " به "خوب، مردم مراقبت". "او و تیم در حال حاضر وزن این انتظارات را احساس می کنند. او می گوید: "درون 11 ساله ما می خواهیم این را از بین ببریم."

راشل متز